ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek pozywa Wojewódzkiego "bo jej zszargał reputację"!

Rozenek pozywa Wojewódzkiego "bo jej zszargał reputację"!

29.10.2016, godz. 05:00
Pozywa szołmena bo jej zszargał reputację
Małgorzata Rozenek-Majdan foto: AKPA

Szykuje się proces roku - zapowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.) po tym, jak Kuba Wojewódzki (53 l.) powiedział w wywiadzie, że miała romans z Piotrem Kraśką (45 l.). I dotrzymała słowa! Jak dowiedział się "Super Express", Perfekcyjna Pani Domu jest już po konsultacjach z prawnikiem i lada dzień złoży w sądzie pozew. Domagać się będzie od showmana za zszarganie reputacji aż 200 tys. zł.

Wojna Wojewódzkiego z państwem Majdanami trwa w zaparte. Ostatnio dziennikarz ostro skrytykował małżonków za to, że w programie "Azja Express" m.in. śmiali się z jego partnerki Renaty Kaczoruk (30 l.). - Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie - powiedział Wojewódzki w wywiadzie dla "Playboya".

Sugestia romansu z Piotrem Kraśką (45 l.) zdenerwowała gwiazdę. Małgosia nie zamierza puścić płazem ostrych słów dziennikarza.

- Gosia już prowadzi rozmowy z prawnikiem i lada dzień złoży pozew w sądzie - zdradza nam przyjaciel Rozenek-Majdan. Nie oczekuje jednak tylko przeprosin, lecz także pieniędzy.

- Chce od niego 200 tys. zł i zamierza tę kwotę przekazać wybranej przez siebie fundacji charytatywnej - dodaje nasz rozmówca.

Zobacz także: Była partnerka Zakościelnego o seksie: jestem samowystarczalna

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: