ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rozenek tłumaczy się ze zdjęć z majtkami w dłoni

Rozenek tłumaczy się ze zdjęć z majtkami w dłoni

19.06.2017, godz. 11:59
Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała skandal
Małgorzata Rozenek-Majdan to niezwykle zapracowana kobieta i czasami zdarza jej się o czymś zapomnieć... foto: 13 PAPARA

Kilka dni temu na łamach "Super Expressu" pojawiły się kontrowersyjne zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN wychodziła ze spa, trzymając bieliznę w dłoni. Dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok?

Gosia twierdzi, że nie zrobiła nic złego, bo w rzeczywistości posiadała bieliznę. - Wychodziłam z moimi dziećmi z basenu, z naszymi psami. Zdjęłam mokry kostium kąpielowy, bo wydaje mi się, że tego wymaga higiena. Założyłam normalną bieliznę pod spód i z tego powstało słynne zdjęcie – zdradziła Rozenek w rozmowie z portalem Przeambitni.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy bez majtek. Ofiary mody czy skandalistki?

Perfekcyjna Pani Domu to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Obowiązki zawodowe musi godzić z prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi. Na co dzień spędza wiele czasu na planie programów TVN, bywa na imprezach i uczestniczy w kampaniach reklamowych, nic więc dziwnego, że czasami zdarza jej się zaliczyć małą wpadkę.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: