ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek uczy, jak układać ubrania. W Azji nie potrafiła się spakować

Rozenek uczy, jak układać ubrania. W Azji nie potrafiła się spakować

11.10.2016, godz. 14:54
Małgorzata Rozenek w Azja Express - cytaty
foto: Instagram

Małgorzata Rozenek w nowym programie "W dobrym stylu" uczy Polki, jak dobierać stylizacje, aby potem było łatwo je odnaleźć w szafie. Fani wytknęli jej, że w programie Azja Express miała problem ze spakowaniem plecaka.

Po emisji programu "Azja Express" w telewizji i świadomości widzów funkcjonują dwa różne wizerunki Małgorzaty Rozenek. Pierwszy to ten znany z zakończonego już programu "Perfekcyjna Pani Domu" oraz nowego programu poradnikowego "W dobrym stylu". Drugi wizerunek to wyluzowana, naturalna i krzykliwa Małgonia w "Azja Express". I o ile fani pokochali ten drugi obraz, o tyle wciąż nie mogą przekonać się do wyreżyserowanej idealności Rozenek w programie "W dobrym stylu". Opublikowany na Facebooku fragment nowego odcinka spotkał się z falą krytyki. Co tak bardzo oburzyło internautów? Na nagraniu Rozenek zdradziła widzom przepis na porządek w szafie. "Wybieracie ubrania, które pasują do siebie i tworzą najlepsze zestawy. Do tego dobieracie dodatki. Na koniec robimy fotkę naszej stylizacji. Dzięki temu mam zestaw gotowych kompletów, więc jak śpieszę się rano, wystarczy, że spojrzę na jakąś fotografię i automatycznie wiem, co do siebie pasuje" - tłumaczyła z nieomylnością robota żona Radosława Majdana. Pod tym nagraniem internauci wytknęli jej obłudę, gdyż w Azji miała wyraźny problem z przepakowaniem plecaka.

To jednak nie koniec zarzutów wobec nowego programu "W dobrym stylu". Jeden z komentujących wytknął oderwanie od rzeczywistości i prawdziwych problemów Polek.

- Pytacie, która kobieta ma czas na takie rzeczy, a ja pytam, która kobieta ma tyle par butów i torebek, żeby móc sobie "złożyć" 20 takich zestawów?!- zastanawia się komentujący.

- W Azjii Express nie umiała się zapakować, a radzi ludziom jak to robić.... w dobrym stylu.. hahaha hipokrytka.. - komentuje inna osoba.

O tym, że wizerunek Małgorzaty Rozenek faktycznie jest znacząco różnyw "Azja Express" oraz w "W dobyrm stylu" możecie przekonać się sami na poniższych nagraniach. Którą Rozenek wolicie?

ZOBACZ: Biznesowe "mądrości" Renaty Kaczoruk. Co radzi ukochana Wojewódzkiego? [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: