ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rozenek z rodziną na kolacji. Internauci KRYTYKUJĄ za...

Rozenek z rodziną na kolacji. Internauci KRYTYKUJĄ za...

26.11.2016, godz. 13:02
Rozenek o reality show: Prowadzone są rozmowy.  Będzie to coś, co...
foto: tv.se.pl

Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie zdjęcie z rodzinnej kolacji w jednej z restauracji. Uczestniczyli w niej rodzice celebrytki i oczywiście jej ukochany mąż. Mimo licznych zachwytów nad zdjęciem, jeden z internautów zwrócił uwagę na to, czy na pewno wszyscy przy stole przestrzegają obowiązujących manier.

Małgorzata Rozenek i jej mąż, Radosław Majdan wybrali się na rodzinny obiad do restauracji, w którym uczestniczyli również rodzice Perfekcyjnej Pani Domu. Rozenek podzieliła się z fanami swoją radością i zamieściła na Instagramie zdjęcie z tego spotkania. Widać na nim, że Majdan był pochłonięty poważną rozmową z teściami. Większość internautów jest zachwycona i mocno kibicuje nowożeńcom. Niestety znaleźli się też tacy, którzy chcieli najwyraźniej dopiec Małgorzacie Rozenek. - Pani od perfekcyjnych manier nie pouczyła, że łokci nie trzymamy na stole? Czy jeszcze tego nie doczytała? - zapytał jeden z internautów. - Łokci to i może nie trzymamy na stole podczas jedzenia, ale tutaj jak widać już luźna rozmowa, więc ja w tych łokciach nic złego nie widzę. Może się mylę. Pani Małgosia zapewne odpowie na to nurtujące pytanie - odpowiedziała fanka Rozenek.

#family #gathering #chitchat & #serioustalk #dinnertime #dinnerserved #instamood #instagirl #getready #set #go #weekend #starts #rightnow ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 25 Lis, 2016 o 9:10 PST

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: