ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek zrobi z "Dody" damę

Rozenek zrobi z "Dody" damę

14.07.2016, godz. 06:30
PATRYCJA KARCZEWSKA
PATRYCJA KARCZEWSKA foto:

Doda w programie Małgorzaty Rozenek (38 l.)? W telewizji wszystko jest możliwe! Jedna z uczestniczek reality show "Projekt Lady" przez lata upodabniała się do Dorotki Rabczewskiej. Ba! Była nawet jej sobowtórem. Teraz chce zerwać z różowym wizerunkiem i prosi o pomoc właśnie Rozenek.

Małgosia Rozenek nie ma prostego zadania. Do jej programu zgłosiły się rozwrzeszczane dziewczyny, które chcą być damami. Jedna z nich od lat inspirowała się dawnym, kiczowatym stylem Dody. Ale dziś Patrycja Karczewska (27 l.) z Krakowa, która sama siebie nazywa nie inaczej niż Patusią, ma dosyć bycia kopią wokalistki. Z pomocą Rozenek chce pozbyć się różowych ubrań z sex shopu, doczepianych blond włosów i sztucznych rzęs.

- Byłam kolorowa, różowa, kokardkowa. Dostałam miano różowej landrynki. Byłam też sobowtórem Dody. Chodziło mi o to, żeby zerwać z tym wizerunkiem - mówi nam dziewczyna. - Doda przyczyniła się do mojego wizerunku. To trwało przez całe liceum. Ale oczywiście już z tym zerwałam. Staram się być sobą - zapewnia.

Patusia nieraz usłyszała pod swoim adresem niewybredne i krzywdzące komentarze. - Irytują mnie ludzie, którzy oceniają mnie po wyglądzie i nazywają pustą lalką Barbie lub nawet prostytutką - oburza się.

Małgosia jest pewna, że nawet sobowtór Dody może zostać damą.

- Z każdej kobiety można zrobić lady, ale pod warunkiem że tego chce - zapewnia nas Rozenek.

Zobacz także: Justyna Steczkowska miała wypadek! Samochód wpadł do rowu [NOWE FAKTY]

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: