ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jolie i Pitt muszę podzielić ponad 400 milionów dolarów! Rozwód Angeliny i Brada

Jolie i Pitt muszę podzielić ponad 400 milionów dolarów! Rozwód Angeliny i Brada

21.09.2016, godz. 10:11
Angelina Jolie i Brad Pitt
foto:

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się! Ta wiadomość zelektryzowła wczoraj świat show-biznesu. Jedna z najpiękniejszych par Hollywood postanowiła się rozstać. Chociaż może lepiej powiedzieć - Angelina rzuciła Brada, ponieważ to właśnie Jolie złożyła papiery rozwodowe. Słynnych aktorów łączą nie tylko dzieci, ale też... rodzinne fundusze. Zobacz, jaki majątek muszą podzielić między siebie i dzieci Angelina Jolie i Brad Pitt.

Majątek Jolie i Pitta szacuje się na 425 milionów dolarów! Jak podzielić tak gigantyczną kwotę? Brad Pitt i Angelina Jolie pomyśleli o tym... jeszcze przed ślubem. Gwiazdorzy podpisali intercyzę. Co to oznacza? W przypadku rozwodu, byli małżonkowie dzielą się majątkiem w sprawiedliwy sposób. Każdy dostanie to, co wniósł do rodzinnego budżetu. Branjelina, bo w ten uroczy sposób nazywano parę, zarobione w trakcie trwania małżeństwa pieniądze przekaże dzieciom. Jolie i Pitt mają sześcioro pociech: Paxa, Maddoxa i Zaharę, którzy zostali adoptowani oraz Shiloh, Vivienne i Knoxa - biologiczne latorośle aktorów.

Myślicie, że taki podział majątku to dobre rozwiązanie?

Zobacz też: ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta. Historia ich MIŁOŚCI

ROZWÓD ANGELINY JOLIE I BRADA PITTA - JAK DO TEGO DOSZŁO?

Rozstanie wyszło z inicjatywy Angeliny. To ona złożyła papiery rozwodowe. Brad nie kryje żalu. - Jest mi bardzo smutno z powodu tego, co się wydarzyło, ale teraz najważniejsze jest dobro naszych dzieci. (...) Myślę, że kiedy para zmaga się z trudnymi, życiowymi sytuacjami - niezależnie od tego, co to jest - może to zarówno doprowadzić do rozstania, jak i zbliżenia - napisał Pitt w specjalnym oświadczeniu dla fanów.

Z nieoficjalnych źródeł, na które powołał się ujawniający informację portal TMZ, wynika, że Angelina jako powód rozwodu wskazała "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia". Mówi się, że chodziło o dzieci. Jolie ponoć marzyła o kolejnej adopcji, natomiast Pitt się nie zgadzał. Amerykański portal Page Six ma własną teorię na temat rozstania pary - rzekomy romans aktora z Marion Cotillard! Żaden inny serwis nie potwierdza jednak tej rewelacji. Jak jest naprawdę? Póki co Angelina milczy. Być może wkrótce to się zmieni.

Sprawdź: ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta

Papiery rozwodowe złożone przez Angelinę Jolie:

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: