ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta. Historia ich MIŁOŚCI

ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta. Historia ich MIŁOŚCI

20.09.2016, godz. 20:49
Angelina Jolie i Brad Pitt
foto:

Jak grom z jasnego nieba spadła na wszystkich wiadomość o tym, że Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy! Gwiazda nie chce być już żoną aktora Brada Pitta, a pozew miał zostać złożony w sądzie w miniony poniedziałek. Jako pierwszy o sprawie rozstania Jolie i Pitta napisał portal TMZ. Rozwód Jolie i Pitta zbliża się wielkimi krokami? Czy coś jeszcze uratuje to małżeństwo? Przypominamy historię miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta.

Angelina Jolie i Brad Pitt to jedna z najgorętszych par w świecie gwiazd. Ona piękna i dobra, a on przystojny i szarmancki. Wydawało się, że miłości Jolie i Pitta nic nie jest w stanie zniszczyć, rozwalić, przekreślić, a oni będą razem do końca życia. Niestety, okazuje się, że Angelina Jolie postanowiła złożyć dokumenty rozwodowe i rozstać się z Bradem. Jeśli tak się stanie, to czeka nas rozwód roku! A przecież wyglądali na szczęśliwych małżonków, zgranych, którzy skoczyliby za sobą w ogień!

Para wychowywała razem aż sześcioro dzieci: trzech synów i trzy córki. Ale jak donoszą amerykańskie media, to właśnie o dzieci i ich wychowanie spierali się małżonkowie. Przypomnijmy sobie historię miłości Brada i Angeliny.

Historia miłości Brada Pitta i Angeliny Jolie

Był 2004, gdy pojawiły się pierwsze plotki, że Angelina Jolie ma romans z Bradem Pittem,  a pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że Pitt był wówczas żonaty z aktorką Jennifer Aniston, znaną z serialu "Przyjaciele". Oboje i Brad i Angelina, zaprzeczali, by coś ich lączyło, ale w końcu prawda wyszła na jaw. W kwietniu 2005 Aniston złożyła papiery rozwodowe. Jolie nie uchodziła za wzór wymarzonej partnerki, postrzgano ją jako imprezowiczkę, która lubi korzystać z życia i niejedno już widziała i niejednego próbowała. Za sobą miała dwa nieudane małżeństwa, a pod opieką chłopca z Kambodży - Maddoxa.

Jolie i Pitt spotkali się na planie filmu "Pan i Pani Smith" i to właśnie wtedy zaczęli czuć do siebie słabość. Film kręcono w 2003. Dwa lata później Angelina zaadoptowała kolejne dziecko, Zaharę z Etiopii, zaś w sprawę wtajemniczony był już Pitt. Angelina przyznała się kilka lat później, wyznając, że oboje podjęli decyzję o wychowaniu dziewczynki.

W 2006 Jolie i Pitt zostali biologicznymi rodzicami - doczekali się córki Shiloh, a rok później do rodziny dołączył chłopiec Pax z Wietnamu. Długo nie czekali na kolejne potomstwo, bo już w 2008 zostali rodzicami bliźniaków: synka Knoxa i córki Vivienne. W sumie para wychowywała sześcioro dzieci, ale o ślubie nie mówiono. Dopiero w 2012 pojawiły się pogłoski, że Jolie i Pitt, zwani przez fanów Brangeliną, chcą zalegalizować związek. Poinformowano, że Brad oświadczył się ukochanej, ale sympatycy pary musieli uzbroić się w cierpliwość. "Tak" Jolie i Pitt powiedzieli sobie dwa lata później. Zdecydowali się na ślub cywilny, a wielu wierzyło, że będą ze sobą już zawsze.

Ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta był wielkim wydarzeniem 2014 roku. Para pobrała się w tajemnicy, w prywatnej posiadłości we Francji, w gronie najbliższych, w tym gromadki dzieci. One zresztą miały ogromny udział w ślubie, bo ich rysunkami ozdobiono welon ślubny Angeliny. Mało tego, dwóch najstarszych synów Pax i Maddox prowadziło mamę do ołtarza, a córeczki Zahara i Vivienne sypały płatki kwiatów. Obrączki rodziców nieśli Knox i Shiloh.

Jednak zanim rodzina cieszyła się ślubem, Angelina przeżyła dramat. Badania wykazały, że Jolie jest zagrożona rakiem piersi, dlatego gwiazda zdecydowała się na mastektomię obu piersi. Kilka lat później wyznała, że poddała się też operacji usunięcia jajników. Pitt bardzo wspierał żonę w trudnych dla niej chwilach, podziwiał ją i cenił za odważne decyzje.

Teraz jednak ich miłość może być już tylko wspomnieniem...

Zobacz: SZOK! Angelina Jolie chce ROZWODU z Bradem Pittem

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: