ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Kłótnie małżeńskie pokazali na filmie już rok temu!

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Kłótnie małżeńskie pokazali na filmie już rok temu!

21.09.2016, godz. 15:37
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie Nad morzem
foto: EAST NEWS

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta był ogromnym zaskoczeniem. Jednak o tym, że w ich związku dzieje się źle mówiono od ponad roku. Kłótnie małżeńskie i próbę ratowania uczucia mogliśmy zobaczyć na ostatnim wspólnym filmie Angeliny i Brada. Czy w filmie "Nad morzem" aktorzy przedstawili własne doświadczenia?

W 2015 roku do kin wszedł film "Nad morzem". To ostatni wspólny film Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dopiero teraz można powiedzieć, że był to film złowieszczy. Dlaczego? Otóż w "Nad morzem" Angelina Jolie i Brad Pitt bardzo realistycznie wcielili się w role pary, która przechodzi poważny kryzys małżeński. Nad morzem” opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Angelina Jolie). Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych. Według słów Jolie, która zagra główną rolę i wyreżyserowała film, obraz nawiązuje do tradycji kina europejskiego lat 60. i 70. To opowieść o związku naznaczonym stratą, ale także o trwałości wbrew okolicznościom oraz wreszcie o drodze do wybaczenia i akceptacji. Znaczący może być fakt, że to właśnie Angelina Jolie jest autorką scenariusza. Ona też w całości wyreżyserowała ten film.

Można powiedzieć, że związek Angeliny Jolie i Brada Pitta zatoczył filmowe koło. Przypomnijmy, że para poznała się na planie komedii "Pan i pani Smith". To właśnie wtedy zaczął się ich gorący romans, który doprowadził do rozwodu Brada Pitta z Jennifer Aniston. Oficjalnym powodem rozwodu Angeliny i Brada są "różnice nie do pogodzenia". Tymczasem już teraz zagraniczne media donoszą o romansie aktora z koleżanką po fachu Marion Cotillard, z którą Pitt zagrał w filmie "Sprzymierzeni". Trailery wszystkich trzech filmów prezentujemy poniżej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: