ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozwód Gonery: Robert Gonera i Karolina Wolska NA ROZPRAWIE ROZWODOWEJ! ZDJĘCIA

Rozwód Gonery: Robert Gonera i Karolina Wolska NA ROZPRAWIE ROZWODOWEJ! ZDJĘCIA

24.05.2012, godz. 15:10
Rozwód Roberta Gonery
foto:

Robert Gonera rozwodzi się po raz drugi. Aktor i jego żona Karolina Wolska stawili się we wrocławskim sądzie, gdzie prawdopodobnie oficjalnie zakończyli dziewięcioletnie małżeństwo. Do tej pory twierdzili, że rozstają się w zgodzie, jednak z sali wyszli osobno i nie zamienili ze sobą ani słowa.

Po dziewięciu latach małżeństwa Robert Gonera rozwodzi się z Karoliną Wolską. Właśnie zakończyła się ich rozprawa rozwodowa, która odbywała się we Wrocławiu. Nie wiadomo, czy para oficjalnie się rozstała. Po wyjściu z sali sądowej nie zamienili ze sobą ani słowa.

Pozew został złożony na początku lutego przez małżonkę aktora. - Rozstajemy się w pełnej zgodzie. Jak widać, nasza planeta ma ostatnio to do siebie, że coraz częściej ludzie się rozwodzą – powiedziała niedawno Super Expressowi Karolina Gonera. Nie ma czego komentować, bo nie jest to przyjemna sprawa nigdy i dla nikogo - dodała.

Gonerowie mają dwoje dzieci: 8-letniego Teodora oraz 4-letniego Leonarda. Dla aktora to już drugi rozwód. Z pierwszego małżeństwa z Jolantą Fraszyńską ma 22-letnią córkę Anastazję.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: