ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rusin dogryza Lisowi: "Łatwiej być niedzielnym rodzicem"

Rusin dogryza Lisowi: "Łatwiej być niedzielnym rodzicem"

02.11.2016, godz. 11:09
Kinga Rusin
Kinga Rusin foto: Instagram

Kinga Rusin i Tomasz Lis przed laty byli małżeństwem. Doszło jednak do rozpadu związku. Para się rozstała i oboje uznali, że dwie córki, Iga i Pola, zamieszkają z matką. Dziennikarka z  perspektywy czasu wolałaby jednak podzielić się obowiązkami rodzicielskimi po równo.

Kinga Rusin to wspaniała matka. Swoje dwie córki - Igę i Polę, kocha nad życie. Jest dla nich nie tylko wspaniałą opiekunką i wychowawcą, ale również przyjaciółką. Po rozwodzie Kingi Rusin z Tomaszem Lisem, dziewczynki na stałe zamieszkały z matką. Okazuje się jednak, że gdyby dziennikarka mogła cofnąć czas, podzieliła by rodzicielskie obowiązki po równo.

- Kobieta samotnie wychowująca dziecko ma naprawdę problem, by znaleźć czas dla siebie - wyznała w wywiadzie dla "Gali". - Zdecydowanie łatwiej być niedzielnym rodzicem - dodaje Rusin. - Kobiety podczas rozprawy rozwodowej robią sobie wbrew, występując o wyłączną opiekę nad dziećmi - tłumaczy. - Matka nie ma więc możliwości, by inwestować w siebie w żaden sposób. Nie ma czasu na odpoczynek, a co dopiero na rozwój - zauważa.

Zgadzacie się?

Zobacz: Kinga Rusin marzy o domu z ogrodem. Chce hodować własne warzywa!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: