ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rusin Komentuje odejście Kuźniara z DDTVN: "To jest kwestia naszego podejścia. Albo podchodzimy poważnie..."

Rusin Komentuje odejście Kuźniara z DDTVN: "To jest kwestia naszego podejścia. Albo podchodzimy poważnie..."

20.09.2016, godz. 09:09
Źródło: Paulina Koziejowska

Kinga Rusin bardzo poważnie podchodzi do pracy. Szanuje widza i gości programu, nie lubi, kiedy ktoś zachowuje się nieprofesjonalnie. W rozmowie z nami skomentowała zachowanie Jarosława Kuźniara, który narzekał na tematykę programów śniadaniowych.

- Dziwię się takim osobom, które przewinęły się przez ten program i uważały naszą tematykę za miałką. Ja nie znam dokładnie line-upu programów codziennych, ale to jest kwestia naszego podejścia. W telewizji śniadaniowej dużo od nas zależy. To też jest niegrzeczne w stosunku do gościa, jeśli prowadzący uważa, że ta tematyka mu uwłacza... Albo się na coś godzimy i staramy się dać z siebie wszystko, podchodzimy poważnie, albo... Ja też gdybym była niezadowolona z jakichś swoich wyborów to robiłabym wszystko, żeby to zmienić. Nie dopisujmy do tego jednak ideologii. Po prostu róbmy swoje - powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z Superexpress.tv.

Dziennikarka skomentowała także Piotra Kraśko i jego zachowanie w telewizji śniadaniowej. - Ja nigdy nie usłyszałam od Piotrka, że jakiś temat mu uwłacza - chwaliła kolegę.

Zobacz: Michał Figurski wyznaje: Już niebawem odstawię wózek

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: