ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rusin odpowiada Hannie Lis i pokazuje nagranie z PRAWDZIWĄ przyjaciółką

Rusin odpowiada Hannie Lis i pokazuje nagranie z PRAWDZIWĄ przyjaciółką

19.04.2017, godz. 09:52
Kinga Rusin vs Hanna Lis
foto: © AKPA

Hanna Lis na Instagramie sprowokowana przez internautkę stwierdziła, że Kinga Rusin to "żadna przyjaciółka" a tym bardziej "najlepsza". Na odpowiedź Rusin nie trzeba było długo czekać. Prezenterka również na Instagramie umieściła nagranie z PRAWDZIWĄ przyjaciółką. O kim mowa?

Kinga Rusin odpowiedziała Hannie Lis? Po tym jak była szefowa Panoramy sprowokowana przez internautkę napisała na Instagramie, że Kinga Rusin to "żadna przyjaciółka" a tym bardziej najlepsza, prowadząca Dzień Dobry TVN również umieściła wymowny wpis. Mowa o filmie z przejażdżki konnej z Karoliną Ferenstein-Kraśko. Pod nagraniem znalazł się taki oto wpis:

- Chwila spokoju i czas tylko dla nas żeby się zrelaksować, nagadać i pogalopować! Z moją mistrzynią i przyjaciółką @karolinaferenstein_krasko "That's what friends are for", real friends... - podkreśliła frazę "prawdziwa przyjaźń" Kinga Rusin.

Co ciekawe, Hanna Lis od jakiegoś czasu dobrze dogaduje się z Małgorzatą Rozenek, której kilka lat temu zarzucano bliską i zażyłą znajomość z Piotrem Kraśko - mężem Karoliny Ferenstein-Kraśko.

ZOBACZ: Rusin gorzko o finansach w małżeństwie z Lisem. Czego żałuje?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: