ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy

Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy

12.04.2017, godz. 08:25
Iga Lis i Kinga Rusin
foto: © AKPA

Tuż przed premierą specjalnego odcinka Milionerów do sieci trafił fragment nagrania z Kingą Rusin, która nie zna odpowiedzi na pytanie za milion i dzwoni do przyjaciela - Bartka Węglarczyka. Ten zamiast pomóc dziennikarce, stwierdza, że "to akurat proste pytanie", czym ośmiesza niewiedzę koleżanki. W obronie mamy stanęła Iga Lis. Co napisała córka Kingi Rusin pod wpadką mamy?

W ujawnionej zapowiedzi świątecznego odcinka Milionerów Kinga Rusin i Piotr Kraśko nie znali odpowiedzi na pytanie: "Ryś polski, łabędź rostowski, saksoński bocian i wywrotek smoleński to: A. rasy gołębi, B rasy kur, C chrząszcze D. akrobacje na deskorolce". Po pomoc zadzwonili do przyjaciela - Bartosz Węglarczyka. Niestety nie była to udana rozmowa. Węglarczyk, zamiast szybko podać prawidłową odpowiedź, zaczął od stwierdzenia "to akurat proste pytanie". Niestety na tych słowach rozmowa się zakończyła. Kinga nie kryła oburzenia. Stwierdziła, że została jedynie "ośmieszona" i nadal nie zna prawidłowej odpowiedzi.

Wpadka Kingi Rusin w Milionerach - Iga Lis staje w obronie mamy

Trzeba przyznać, że pytanie nie należało do łatwych. Czy Kinga Rusin faktycznie została ośmieszona? Trzeba zaznaczyć, że Milionerzy to tylko gra. Tak też traktowała ją prezenterka, której stwierdzenie, że "została ośmieszona" było jedynie żartem. Jakkolwiek, wielu internautów zarzuciło jej brak wiedzy. Wtedy w obronie mamy stanęła Iga Lis. Córka prezenterki skomentowała nagranie Milionerów z udziałem mamy na Instagramie w sposób najlepszy z możliwych.

ZOBACZ: Co to jest wywrotek smoleński? Jak wygląda?

- I tak jesteś najmądrzejsza na świecie. Brawo - napisała córka Rusin.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek w Milionerach: Chciałam ZABIĆ Huberta


Najdroższe 30 sekund w moim życiu!!!

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko) 10 Kwi, 2017 o 9:05 PDT

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: