ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rusin wspiera Wojewódzkiego w sporze z Rozenek i Majdanem

Rusin wspiera Wojewódzkiego w sporze z Rozenek i Majdanem

19.10.2016, godz. 13:16
Rusin broni Wojewódzkiego
Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan foto: Fotomontaż SE.pl

Zaostrza się spór Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Po stronie Kuby postanowiła stanąć Kinga Rusin, która stwierdziła, że bardzo dobrze, że stanął po stronie swojej partnerki, Renaty Kaczoruk.

Konflikt między Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem nie cichnie. Co ięcej, angażuje się w niego coraz więcej osób. Przypomnijmy o co poszło: Kuba Wojewódzki postanowił obronić swoją dziewczynę, Renatą Kaczoruk przed nieczystymi zagraniami Rozenek i Majdana. Na łamach "Playboya" napisał: "Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu?".

Rozenek i Majdan grożą Wojewódzkiemu pozwem. Po stronie Kuby stanęła jednak Kinga Rusin, przyjaciółka Karoliny Ferenstein-Kraśko. Stwierdziła, że bardzo dobrze zrobił, broniąc Renaty. "Na Renatę jest wylewane wiadro pomyj. Czekałam czy Kuba coś z tym zrobi i po prostu stanie w obronie swojej kobiety. Wydaje mi się, że dobrze, że stanął" - powiedziała Plotkowi Kinga Rusin.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: