ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rusin zadrwiła z Kraśki? Poszło o seksualność jego synów!

Rusin zadrwiła z Kraśki? Poszło o seksualność jego synów!

28.07.2016, godz. 10:36
Piotr Kraśko, Kinga Rusin
Kraśko i Rusin dobrze znają się od wielu lat foto: AKPA

Prowadzący Dzień Dobry TVN, Piotr Kraśko i Kinga Rusin, przyjaźnią się od wielu lat. Wspólna praca powinna być spełnienim ich marzeń. Okazuje się jednak, że może się stać przyczyną pogorszenia ich zażyłości! Czy przyjaźń gwiazd przetrwa?

Piotr Kraśko od niedawna jest prowadzącym Dzień Dobry TVN. Dostał pracę w stacji dzięki przyjaźni z Kingą Rusin. Dziennikarze słyną z tego, że od dawna się przyjaźnią. Wygląda na to, że ich przyjaźń może się popsuć przez wspólną pracę. Podczas jednego z odcinków doszło do dziwnej sytuacji. Prowadzący rozmawiali z ekspertem na temat uświadamiania dzieci w zakresie wiedzy z dojrzewania i seksualności.

- Piotr zwierzył się, że jeszcze nie rozmawiał z synami na trudne tematy, bo jego zdaniem ma na to jeszcze wiele czasu - relacjonuje pracownik programu magazynowi "Na żywo". - Kinga nie kryła zdziwienia. Nie mogła uwierzyć, że przyjaciel ma tak niedzisiejsze poglądy. Choć "DDTVN" nadawany był na żywo, nie zdołała opanować perlistego śmiechu - tłumaczy informator. Kraśko starał się obronić swoje stanowisko. Kinga nie dawała za wygraną i stwierdziła, że jego metody wychowawcze są niewłaściwe.

Kinga na szczęście zrozumiała swój błąd i przeprosiła przyjaciela. Kraśko poprosił ją, żeby w przyszłości nie angażowali się tak bardzo w tematy poruszane w programie, dla dobra ich przyjaźni.

Zobacz: Kinga Rusin poprowadzi nowy program. Jest już pierwsze zdjęcie z planu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: