ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rusin złośliwie do widzów Milionerów: Wszystko jest proste z perspektywy kanapy

Rusin złośliwie do widzów Milionerów: Wszystko jest proste z perspektywy kanapy

12.04.2017, godz. 14:08
Kinga Rusin, Piotr Kraśko
foto: © AKPA

Od kilku dni w internecie  furorę robi film z Kingą Rusin w Milionerach. Gwiazda nie znała odpowiedzi na jedno z pytań. Dzwoni więc do Węglarczyka, aby uzyskać podpowiedź. Ten stwierdza, że "to akurat proste", po czym połączenie zostaje przerwane. Rusin tłumaczy się z wpadki, jednocześnie kąśliwie odpowiadając widzom.

Krótki filmik będący zapowiedzią świątecznego odcinka Milionerów zrobił furorę w internecie w ostatnich dniach. Widzowie mieli ubaw z sytuacji, w której Kinga Rusin została "ośmieszona" przez Bartłomieja Węglarczyka. W końcu gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie występu w Milionerach.

- To co dla jednych jest banalne, innym z niczym się nie kojarzy. W dodatku wszystko jest prostsze z perspektywy kanapy we własnym domu - odpowiedziała złośliwie widzom. - Podjęliśmy się z Piotrkiem wyzwania żeby zawalczyć o pieniądze dla podopiecznych Fundacji TVN. Z jakim skutkiem? Wszystko się wyjaśni w najbliższą sobotę o 20:00. Jedno już dziś mogę zagwarantować. Emocje jak u Hitchcocka – napisała w poście na Instagramie.

Cały program Milionerzy Gwiazdy obejrzycie już 15 kwietnia o godzinie 20.00.

Zobacz: Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: