ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rynkowski pokonał depresję!

Rynkowski pokonał depresję!

29.11.2016, godz. 02:00
RYSZARD RYNKOWSKI
RYSZARD RYNKOWSKI foto:

Brawo. Ryszard Rynkowski (65 l.) wrócił na scenę. Na jego warszawskim koncercie sala pękała w szwach od fanów, a sam artysta, jak przystało na profesjonalistę, dał dobry koncert. Kto by pomyślał, że jeszcze dwa tygodnie temu przeszedł załamanie nerwowe...

W połowie listopada policja w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) zatrzymała pijanego Rynkowskiego przed jego domem. Muzyk miał w ręku broń i groził, że się zabije. Trafił do szpitala psychiatrycznego na konsultacje, a potem zaszył się w domu. I choć menedżer wokalisty zapewniał, że wszystko jest z nim w porządku, a incydent był tylko drobnym wybrykiem, to Rynkowski aż do teraz nie chciał nikogo widzieć i z nikim rozmawiać. Nie był też w stanie wyjść na scenę. Odwołał dwa koncerty charytatywne. Według przyjaciół Ryśka jego depresyjny stan spowodowały problemy prywatne i zastój w karierze.

Na szczęście wszystko wydaje się już wracać do normy. Trzeci zaplanowany na listopad koncert odbył się. W niedzielę Rynkowski pojawił się w Warszawie, by wystąpić dla mieszkańców dzielnicy Bemowo. Tego występu nie odwołał, bo był to jedyny w tym miesiącu płatny koncert. Był w dobrej formie, ale zaraz po koncercie wsiadł do limuzyny z szoferem i wyjechał ze stolicy. Najważniejsze jednak, że zaniepokojeni sympatycy Rynkowskiego znów mogli zobaczyć go w dobrej formie.

Na koncercie zarobił nawet 30 tys. zł i pewnie to pomoże mu odnaleźć odrobinę optymizmu tej niewesołej jesieni.

ZOBACZ: Rynkowski ZAROBI na próbie samobójczej? Szokująca teoria!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: