ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rynkowski ZAROBI na próbie samobójczej? Szokująca teoria!

Rynkowski ZAROBI na próbie samobójczej? Szokująca teoria!

28.11.2016, godz. 10:09
Ryszard Rynkowski żona Edyta
Ryszard Rynkowski żona Edyta foto:

Ryszard Rynkowski niedawno wywołał skandal swoim zachowaniem. Jakiś czas temu pijany muzyk wymachiwał pod własnym domem bronią palną i groził, że się zabije. Okazuje się, że ten incydent, koniec końców, może pomóc Rynkowskiemu w odnowieniu dawnej chwały.

Niedoszła groźba popełnienia samobójstwa przez Ryszarda Rynkowskiego odbiła się echem po całym kraju. Muzyk, po spożyciu alkoholu groził niecałe dwa tygodnie temu, że zabije się pod własnym domem. Na szczęście interwencja policji zapobiegła dramatowi. Po wyjściu z izby wytrzeźwień, dobrowolnie udał się na wizytę w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Menadżer artysty zapewniał, że to chwilowe załamanie nerwowe i obecnie Rynkowski znajduje się pod opieką swojej ukochanej żony, powoli wracając do normy.

Zobacz: Czemu Rynkowski groził bronią? "Tam od pewnego czasu były kłopoty rodzinne"

Mogłoby się wydawać, że tego typu incydent może przekreślić całkowicie karierę muzyka. Tym bardziej, że Rynkowski chciał sobie podobno odebrać życie przez kryzys w pracy zawodowej. Jednak medioznawca i spec od PR, Piotr Tymochowicz, zapewnia, że tego typu wydarzenie jedynie polepszy wizerunek Rynkowskiego. - Przypomniał o sobie - wyjaśnia Tymochowicz.

- To jest kontrowersyjne, ale może okazać się, że ta mało korzystna sytuacja dobrze wpłynie na jego dalszą karierę - zdradza medioznawca w rozmowie z magazynem "Show". - Rożny może być odbiór jego fanów i zwolenników, ale w ten sposób, chociaż oczywiście tego nie planował, Rynkowski przypomniał o sobie. Zaznaczył swoją obecność - twierdzi Tymochowicz. - Częściej teraz są grane jego piosenki, a na koncerty będą przychodzić tłumy, nawet nie po to, żeby go posłuchać, ale zobaczyć w jakiej jest formie - wróży specjalista od wizerunku. Ta teoria może się sprawdzić, ponieważ Ryszard Rynkowski póki co nie odwołał żadnego z zaplanowanych koncertów na ten rok.

Co sądzicie?

Zobacz: Fani wspierają Rynkowskiego

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: