ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ryszard Rynkowski chciał się zabić? Jest komentarz!

Ryszard Rynkowski chciał się zabić? Jest komentarz!

17.11.2016, godz. 08:02
Wianki 2012 w Warszawie. Ryszard Rynkowski
Ryszard Rynkowski zaśpiewał swój letni hit sprzed lat "Dziewczyny lubią brąz". foto: Eurozet/Studio69

Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję z bronią w ręku pod własnym domem. Pojawiły się słuchy, że muzyk chciał popełnić samobójstwo. Sprawę komentowali prokuratorzy. Pojawił się już komentarz z otoczenia artysty. Cała Polska zastanawia się, co popchnęło Rynkowskiego do takiego czynu.

Wczoraj policja dostała wezwanie do domu Ryszarda Rynkowskiego. Zadzwonił jeden z domowników. Artysta stał przed domem z bronią palną w ręku. Interwencja policji zapobiegła ewentualnemu nieszczęściu. Rynkowski został przewieziony na izbę wytrzeźwień. Od razu pojawiły się głosy, że muzyk chciał popełnić samobójstwo. W mediach pojawiają się jednak w ciąż sprzeczne informacje. Fani Rynkowskiego czekali na komentarz ze strony artysty. W końcu menadżer muzyka postanowił zabrać głos w sprawie.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Ryszarda Rynkowskiego!

- Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany. Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali – powiedział menadżer artysty w rozmowie z serwisem wp.pl.

Życzymy artyście szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz: Ryszard Rynkowski - rodzina. Kim są najbliżsi wokalisty?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: