ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ryszard Rynkowski chciał się zabić na oczach syna? [NOWE FAKTY]

Ryszard Rynkowski chciał się zabić na oczach syna? [NOWE FAKTY]

18.11.2016, godz. 10:07
Ryszard Rynkowski
Ryszard Rynkowski foto: EAST NEWS

Sprawa Ryszarda Rynkowskiego nie schodzi z ust Polaków. Nic dziwnego! Popularny muzyk groził, że się zabije. wymachiwał bronią palną na oczach własnego syna. Na szczęście tragedii zapobiegli wezwani przez żonę funkcjonariusze.

Ryszard Rynkowski przeszedł ostatnio chwile załamania. Odurzony alkoholem muzyk groził przed własnym domem, że zabije się swoją bronią palną. Na szczęście w porę wkroczyła policja, która zapobiegła dramatowi. Jak donosi "Fakt", całej sytuacji przyglądał się 8-letni syn artysty, Ryszard. Podobno żona Rynkowskiego podczas kłótni z pijanym mężem przyprowadziła synka, by zobaczył jak zachowuje się jego ojciec.

Chodziły pogłoski, że muzyk, w związku z zaistaniałą sytuacją,  może mieć ograniczone prawa rodzicielskie. Zapytaliśmy Agnieszkę Łukaszewską, czy w sprawie zajścia z 65 letnim Rynkowskim policja zamierza sprawę skierować do sądu rodzinnego o nadzór kuratorski albo ograniczenie jego władzy rodzicielskiej. - To była incydentalna sprawa z udziałem tego mężczyzny. Na razie nie widzimy takiej potrzeby aby kierować sprawę do sądu rodzinnegeo. Proszę o tą sprawę pytać prokuraturę bo tam są akta sprawy - mówi starsza aspirant Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy brodnickiej policji. - Istnieja taka możliwość prawna, że w czasie postepowania karnego prokuratura może skierować sprawę do sądu rodzinnego ale na razie nie widzimy takiej potrzeby – mówi prokurator Alina Szram szefowa  brodnickiej prokuratury- Jesteśmy w początkowej fazie postępowania.

Przeciwko Rynkowskiemu toczy się śledztwo. - Do prokuratury wpłynęły materiały dotyczące nielegalne posiadanie amunicji i zamachu samobójczego. Postępowanie wyjaśniające trwa. Być może zostanie powołany biegły z zakresu balistyki. Zbadanie broni może posłużyć do postępowania administracyjnego w celu cofnięcia pozwolenia na broń – powiedziała Alina Szram z Prokuratury Rejonowej w Brodnicy. Posługiwanie się bronią palną po spożyciu alkoholu jest bowiem nie legalne. Jednocześnie toczy się druga sprawa o nakłanianie do samobójstwa.

Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał się zabić? Jest komentarz!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: