ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ryszard Rynkowski. Ruszyło śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji

Ryszard Rynkowski. Ruszyło śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji

17.11.2016, godz. 14:38
Ryszard Rynkowski
Ryszard Rynkowski foto: EAST NEWS

Po wczorajszym incydencie z bronią palną nie cichną głosy na temat Ryszarda Rynkowskiego. Wczoraj policja zabrała wokalistę spod rodzinnego domu na izbę wytrzeźwień. Artysta ma pozwolenie na broń. Jednak policja wszczęła śledztwo w sprawie znalezionej amunicji.

Ryszard Rynkowski groził wczoraj pod własnym domem, że odbierze sobie życie za pomocą broni palnej. Żona artysty zadzwoniła na policję i na szczęście nikomu nic się nie stało. Okazuje się jednak, że policja wszczęła śledztwo w sprawie znalezionej w domu wokalisty amunicji. Tak donosi dziennikarz radia RMF. - Jest śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji przez Ryszarda Rynkowskiego. Miał w domu kilka sztuk broni i kilka rodzajów amunicji. Prokuratura sprawdzi czy wszystko było legalnie - pisze na Twitterze Kuba Kaługa.

Jeśli broń lub amunicja okazała się nielegalna, Rynkowskiemu grozi 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Okazuje się, że poprowadzone będzie jeszcze jedno śledztwo. - Będzie też drugie śledztwo. Piosenkarz będzie miał w nim status osoby pokrzywdzonej - krótko wspomina Kaługa w drugim wpisie na portalu społecznościowym. Kogo pozwie artysta?

 

Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał się zabić? Jest komentarz!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: