ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ryszard Rynkowski ZATRZYMANY przez policję! Próba SAMOBÓJCZA

Ryszard Rynkowski ZATRZYMANY przez policję! Próba SAMOBÓJCZA

16.11.2016, godz. 11:20
RYSZARD RYNKOWSKI ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ.
Dom Ryszarda Rynkowskiego. foto: SUPER EXPRESS / POLICJA

Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w Brodnicy. Gwiazdor ma poważne kłopoty! Rynkowski groził bronią. Po zatrzymaniu został przewieziony na izbę wytrzeźwień. Super Expressowi udało się ustalić nowe fakty w sprawie. Artysta prawdopodbnie próbował odebrać sobie życie - twierdzą świadkowie zdarzenia.

Ryszard Rynkowski, znany z hitów takich jak "Szczęśliwej drogi już czas" oraz "Dziewczyny lubią brąz" został zatrzymany przez policję w swoim domu w Brodnicy - podaje RMf24. Funkcjonariuszy wezwał jeden z członków rodziny piosenkarza. Kiedy policjanci przybyli pod dom Rynkowskiego okazało się, że artysta stoi przed nim z bronią. W momencie, gdy zobaczył mundurowych groził, że jej użyje. Na szczęście nie doszło do tragedii. Po kilku minutach mediacji i rozmowy Ryszard Rynkowski uspokoił się. Broń oddał w ręce policjantów. Funkcjonariusze przewieźli go do izby wytrzeźwień. Prawdopodobnie już dziś artysta zostanie przesłuchany i poddany badaniom.

Dziennikarzom Super Expressu udało się ustalić, że Ryszard Rynkowski z izby wytrzeźwień został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu im. dr Józefa Bednarza.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo. Wokalista biegał z bronią wokół domu i odgrażał, że się zabije. Około godziny 23:30 zaniepokojona żona wezwała policję.

Zobacz: Michał Szpak WYZNAJE: Głupio mi, że wygrałem z Marylą

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: