ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Samanta Janas, była żona Macieja Stuhra. Kim jest i co osiągnęła?

Samanta Janas, była żona Macieja Stuhra. Kim jest i co osiągnęła?

25.11.2016, godz. 02:47
Samanta Stuhr
foto: © AKPA

Samanta Janas, czyli była żona Macieja Stuhra, od niedawna próbuje swoich sił na rynku muzycznym. Kim jest i co osiągnęła Samanta Janas? Dlaczego jest o niej głośnio? Tego nie wiedziałeś!

Samanta Stuhr (39 l.) - pod takim nazwiskiem funkcjonowała do 2014 roku. To właśnie wtedy definitywnie rozpadło się jej małżeństwo ze znanym aktorem. Rozwód odbył się w atmosferze skandalu. Dopiero teraz Samanta Janas (to jej panieńskie nazwisko) wyjaśniła, że związek z Maciejem Stuhrem wypalił się na kilka lat przed rozwodem. Łatka żony znanego męża jest jej przyszywana niesłusznie. Dlaczego? Samanta ma na swoim koncie wiele osiągnięć artystycznych.

Kariera Samanty Janas

Samanta studiowała kulturoznawstwo, ukończyła Stosunki Międzynarodowe w Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego. Była również studentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tam dostrzeżono jej prace, otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki. Próbowała swoich sił w aktorstwie. Niewiele osób wie, że Samanta Janas zagrała w pięciu filmach. Były to niewielkie role. Jednak, gdy w 2011 roku pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni wszyscy byli nią zauroczeni. Niestety propozycje ról filmowych nie posypały się jak z rękawa. Do tego doszedł kryzys małżeński zakończony głośnym rozwodem z Maciejem Stuhrem. Od tego czasu Samanta Jansa zaczęła szukać innej drogi zawodowej. Znalazła ją u boku nowego partnera - Jakuba Krupskiego. W jednym z wywiadów nazwała swój nowy związek "konkubinatem artystycznym". Samanta i Jakub założyli zespół muzyczny YU. Ich pierwszą płytę "We are sorry" promował singiel "Hejty".

ZOBACZ: Maciej Stuhr został vlogerem. "Nie mówcie tatcie, że ja to robię"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: