ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Sara Boruc rozczarowana wakacjami na Hawajach?

Sara Boruc rozczarowana wakacjami na Hawajach?

30.06.2017, godz. 12:03
Marina Szczęsna-Łuczenko i Sara Boruc na Hawajach
Co za widoki! foto: print screen Instagram

Sara Boruc i Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z partnerami odpoczywają na egzotycznych wakacjach na Hawajach. Bezchmurne niebo, turkusowa woda, kokosy na palmach - czego chcieć więcej? Okazuje się, że w całym tym rajskim otoczeniu znalazła się jedna rzecz, na którą można narzekać. Jaka?

Sara Boruc rozczarowana wypoczynkiem na Hawajach? Celebrytka wraz z mężem i zaprzyjaźnioną parą - Mariną Łuczenko-Szczęsną i Wojtkiem Szczęsnym udała się na jedną z najbardziej popularnych plaż tego regionu. Turkusowa woda, wysoka temperatura i... rozczarowanie? Na Instagram Stories Mariny pojawiło się nagranie z plaży Waikiki. Widać na nim cieszącą się wakacjami Marinę i podążającą za nią Sarę Boruc. Gdy piosenkarka zapytała koleżankę, jak się bawi ona odpowiedziała:

- Trochę za dużo... za dużo ludzi

Faktem jest, że plaża Waikiki to jedno z najpopularniejszych miejsc na Hawajach, które odwiedzają miliony turystów. Czy Sara faktycznie była rozczarowana wakacjami? Późniejsze wpisy zarówno jej jak i Mariny świadczą o tym, że panie jednak bawiły się dobrze. Rozczarowania z pewnością nie czuła męska część fanów żony Boruca, gdy zobaczyła takie oto nagranie:

Beach please! @marina_official #wikikibeach #hawaii #summer2017 #holidays #sinbymannei #borucmannei #sinbymanneijewels

Post udostępniony przez Sara Boruc Mannei (@saraborucmannei_real) 28 Cze, 2017 o 1:36 PDT

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: