ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Sarsa polską Lady Gagą. Podobieństwo jest uderzające!

Sarsa polską Lady Gagą. Podobieństwo jest uderzające!

23.06.2017, godz. 12:22
Sarsa
Sarsa podczas koncertów i imprez wyróżnia się oryginalnymi strojami. Tym razem pokazała się w przezroczystym płaszczu. foto: AKPA

Sarsa jest jedną z najbardziej wyróżniających się polskich wokalistek. Jej stylizacje są oryginalne i na długo zapadają w pamięci. Nie trudno zauważyć, że w pewien sposób jest podobna do Lady Gagi.

Sarsa czyli Marta Markiewicz urodziła się 13. czerwca 1989 roku w Słupsku. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne - Zapomnij mi i Pióropusze. Popularność przyniósł jej ten pierwszy, a singiel Naucz mnie podbijał listy przebojów. Wokalistka brała również udział w talent show. Fani mogli ją zobaczyć w Must Be The Music. Tylko Muzyka w 2011, dwa lata później pojawiła się w X Factorze, a w 2014 szkoliła się w drużynie Edyty Górniak w The Voice of Poland.

Z całą pewnością Sarsa jest jedną z najbardziej wyróżniających się wokalistek. Jej oryginalne stylizacje przykuwają wzrok i zapadają w pamięci. Śmiało można stwierdzić, że pod tym względem przypomina Lady Gagę. Niektórzy nawet określają ją mianem "polskiej Lady Gagi". Zgadzacie się z tym?

Zobacz: Wianki nad Wisłą 2017: kto wystąpi?

Met Gala 2016 @versace_official

Post udostępniony przez xoxo, Gaga (@ladygaga) 2 Maj, 2016 o 6:03 PDT

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: