ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Schuberth: Schudłem 17 kg i odzyskałem wzrok!

Schuberth: Schudłem 17 kg i odzyskałem wzrok!

17.07.2017, godz. 05:00
RUDI SCHUBERTH
RUDI SCHUBERTH foto:

Bawił Polaków swoim hitem "Córka rybaka" czy jako juror show "Jak oni śpiewają". Jednak ostatnie miesiące nie były dla Rudiego Schubertha (64 l.) wcale takie wesołe. Artysta walczył o swoje zdrowie. Teraz z dumą mówi "Super Expressowi": - Czuję się super, a moja waga spadła o 17 kg. Odzyskałem zupełnie wzrok i teraz mam dużo energii.

Rudi Schuberth w listopadzie ubiegłego roku w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że ma poważne problemy z cukrzycą. I to do tego stopnia, że zaczął coraz gorzej widzieć. - Niestety, popsuł mi się wzrok. Ta wada się zmienia, soczewka puchnie podczas cukrzycy. Gdy się zmienia ilość cukru, zmienia się widzenie - opowiadał nam znany piosenkarz. Już wtedy podkreślał, że poważnie się wystraszył, odłożył na bok sprawy zawodowe i zaczęła się jego walka o zdrowie.

Teraz z radością przyznaje, że jego stan wrócił do normy. - Odzyskałem zupełnie wzrok. Pozostała mi tylko wada związana z wiekiem. Ale ta choroba tak już ma, że jak się stosuje do zaleceń lekarzy, to można cofnąć te objawy, w moim przypadku kłopoty ze wzrokiem. Stałem się królikiem, nauczyłem się jeść zieleninę i warzywa. Nie jem cukrów i pieczywa. Czuję się super, a moja waga spadła o 17 kg. Teraz mam dużo energii. Praca mnie napędza. Koncertuję już co tydzień - wyznał "Super Expressowi" artysta.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan biega BEZ STANIKA! [ZDJĘCIE]

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: