ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Seksowna dziewczyna Wojewódzkiego jak Kim Kardashian! [ZDJĘCIE]

Seksowna dziewczyna Wojewódzkiego jak Kim Kardashian! [ZDJĘCIE]

12.09.2016, godz. 09:29
Renata Kaczoruk
foto: © AKPA

Renata Kaczoruk do tej pory była raczej znana jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Wzięła jednak udział w show TVN Azja Express i ma szansę stać się prawdziwą gwiazdą. Na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, którego nie powstydziłaby się sama Kim Kardashian! Zobacz gorącą fotkę!

Renata Kaczoruk od kilku lat jest narzeczoną Kuby Wojewódzkiego. Do tej pory skrywała się w cieniu popularnego ukochanego. Ostatnio jednak stała się bardziej medialna. Tej jesieni będziemy mogli podziwiać ją w show Azja Express. Kaczoruk ma więc szansę stać się gwiazdą na miarę swojego narzeczonego. Nic dziwnego, że na Instagramie celebrytki pojawiła się fotka, której pozazdrościłaby sama Kim Kardashian!

- Pupa, Kim Kardashian, no makeup - napisała pod fotką z nad morza. Widzimy na niej jak Kaczoruk siedzi plecami do obiektywu i wypina swoje pośladki. Niestety są przykryte krótkimi spodenkami. Zdjęcie przypomina trochę fotki, które na wakacjach w meksyku strzeliła sobie Kim. Do Kardashianki jeszcze jej daleko. Ale może doktor Gojdź zajmie się sylikonowymi implantami pośladków?

#honey #mooning Z #pupa #kimkardashian #nomakeup

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka) 11 Wrz, 2016 o 1:30 PDT

 

Jak Wam się podoba dziewczyna Kuby? Sexy?

Zobacz: Kuba Wojewódzki wziął ślub? Zdjęcie na Instagramie wywołało burzę!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: