ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Seksowna uczestniczka Master Chefa do wzięcia. Monika Goździalska już po rozwodzie

Seksowna uczestniczka Master Chefa do wzięcia. Monika Goździalska już po rozwodzie

07.11.2016, godz. 22:14
Monika Goździalska
Monika Goździalska uporządkowała swoje sprawy prywatne w sądzie foto: materiał prasowy

Monika Goździalska na sali sądowej. Co tam robiła? Seksowna uczestniczka Master Chefa uporządkowała swoje sprawy osobiste i... jest do wzięcia! Jakie plany na przyszłość ma Goździalska?

Monika Goździalska definitywnie uporządkowała swoje sprawy małżeńskie i rodzinne na sali sądowej. Jednak jako mama dwójki dzieci: córki i syna, szczęśliwa i pogodna, nie chce zbytnio rozgrzebywać przeszłości. Uważa, że można z niej wyciągnąć konstruktywne wnioski i skupić się wyłącznie na pozytywnych planach i ich realizacji. Jak więc wyglądają plany na przyszłość Goździalskiej? Kobieta nie wyklucza swojej aktywności zawodowej na planach zdjęciowych i w modelingu.

Monika Goździalska, znana jest szerszej publiczności z udziału w Master Chef oraz z gotowania na antenie TVN-u. Niedawno wróciła z Ostródy, gdzie odbywała się Zawody Kulinarne Gwiazd, w których była jurorem. Już niedługo poprowadzi dział kulinarny w jednym z powstających lifestylowych portali. Oprócz tego pracuje nad książką kucharską, w której podzieli się z czytelnikami autorskimi przepisami na pyszne dania, rodem z polskiej tradycji kulinarnej.

ZOBACZ: Walentynkowe danie Moniki Goździalskiej: Pałki namiętności!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: