ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Seksowne pogodynki - wybierz najlepszą!

Seksowne pogodynki - wybierz najlepszą!

31.01.2010, godz. 10:53
Agnieszka Cegielska
Agnieszka Cegielska foto: Brak agencji
Włodarze stacji telewizyjnych kilka lat temu zrozumieli, że najlepszym sposobem na to, aby przyciągnąć widzów do oglądania prognoz pogody, jest zatrudnienie pięknych pogodynek. Dzięki tym dziewczynom nawet zapowiedź bardzo zimnego dnia może nas rozgrzać do czerwoności. Wybierzcie najseksowniejszą z nich!

Do naszego rankingu nominowaliśmy dwie bardzo silne reprezentacje dwóch stacji.

Zacznijmy od TVP:

Karolina Dobrowolska - ma 29 lat, zapowiada pogodę w "Kawie czy Herbacie". Rzeszowianka to wiecznie uśmiechnięta dziewczyna, ćwiczy kundalini i hatha jogę.

Marzena Sienkiewicz - 35-letnia Gdynianka. O pogodzie opowiada w "Pytaniu na śniadanie" i "Panoramie". Niezwykle lubiana przez widzów, była nominowana do Telekamery 2010.

Marzena Słupkowska - ma 32 lata, pochodzi z Golubia-Dobrzynia, często udziela się jako modelka. Nic dziwnego!  Jako prezenterka pogody kilka razy reprezentowała Polskę na Festiwalu Prezenterów Pogody w Paryżu, za każdym razem docierając do finału.


Kolejne kandydatki reprezentują stację TVN i TVN Meteo. Tutaj również skład zwyczajnie zapiera dech w piersiach.

Agnieszka Cegielska - ma 31 lat, jako szesnastolatka wygrała Miss Polski Nastolatek. Była radną miasta Malborka, a z TVN związana jest już od sześciu lat. Dla fanów tej pięknej blondynki mamy smutną wiadomość. Od 2002 roku Agnieszka jest szczęśliwą żoną, a od roku mamą.

Dorota Gardias - od kilku miesięcy 29-letnia pogodynka jest na ustach tysięcy Polaków, rozgłos przyniosło jej zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". Wspaniała figura i piękny uśmiech bardzo jej się przydawały, gdy jako nastolatka zwyciężała w wielu konkursach piękności. Karierę zaczynała w lubelskim oddziale TVP, a od 2006 roku pracuje w TVN-ie.

Omenaa Mensah - egzotyczna czekoladka rodem z Ghany. 31-letnia mama ślicznej Vanessy przez wiele lat pracowała jako modelka, m.in. reklamując bieliznę. Panowie jej atuty mogli podziwiać w "Playboyu" i "CKM".

Maja Popielarska - 37-latka związana ze stacją TVN już od 1999 roku. Szczęśliwa mama synka Jakuba lubi w wolnym czasie grzebać w ogródku pielęgnując kwiaty. Tę pasję rozwija aktywnie - napisała dwie książki o tematyce ogrodowej. Ostatnia "W królestwie roślin ogrodowych" wyszła kilka miesięcy temu.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: