ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Selena Gomez na American Music Awards. Piosenkarka po ra pierwszy po wyjściu z odwyku

Selena Gomez na American Music Awards. Piosenkarka po ra pierwszy po wyjściu z odwyku

22.11.2016, godz. 08:28
Selena Gomez na American Music Awards. Piosenkarka po ra pierwszy po wyjściu z odwyku
Selena Gomez foto: EAST NEWS

Przemówienie Seleny Gomez na American Music Awards było jej pierwszym publicznym występem od czasu wyjścia z odwyku. Piosenkarka odbierając statuetkę dla najlepszej wokalistki pop-rockowej, opowiedziała o swoich zmaganiach z depresją.

Selena Gomez kilka miesięcy temu zniknęła z show-biznesu. Artystka poinformowała fanów, że zmaga się z depresją. Jedak w mediach pojawiły się informacje, że gwiazda trafiła na odwyk. Podczas odbierania statuetki na gali American Music Awards Selena Gomez postanowiła wykorzystać chwilę i jeszcze raz opowiedzieć o swoich problemach.

- Gdy w 2014 roku stałam na tej scenie, po raz pierwszy byłam z wami w stu procentach szczera. Myślę, że nie pomylę się mówiąc, że wielu z was wie sporo na temat mojego życia. Czy mi się to podobało, czy nie – musiałam zrobić przerwę. Miałam wszystko, a mimo tego byłam kompletnie załamana. Przysięgałam, że was nie zawiodę. Ale skupiając się na tym, zawiodłam samą siebie. Nie próbuję się usprawiedliwiać, zresztą w ogóle tego nie potrzebuję” – wyznała z wyraźnym wzruszeniem, a następnie zwróciła się do osób w podobnej stytuacji - Jeżeli jesteście w trudnej sytuacji, nie musicie w niej pozostawać na zawsze”.

ZOBACZ: Azja Express 2: gdzie odbędzie się nowa edycja?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: