ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Shannen Doherty walczy z rakiem. Zobacz nagranie z chemioterapii [WIDEO]

Shannen Doherty walczy z rakiem. Zobacz nagranie z chemioterapii [WIDEO]

07.10.2016, godz. 10:24
Shannen Doherty
foto: Shannen Doherty/Instagram

Shannen Doherty, gwiazda serialu "Beverly Hills 90210", od kilku miesięcy walczy z rakiem. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia z leczenia aktorki. Tym razem postanowiła zamieścić na granie z chemioterapii.

Shannen Doherty zmaga się z potworną chorobą. Kiedy kilka miesięcy temu poinformowała, że ma nowotwór wielu fanów aktorki wpadło w panikę. Artystka jednak uspokaja miłośników jej talentu dzięki Instagramowi. Co jakiś czas zamieszcza na portalu zdjęcia z leczenia. Lekarze zdecydowali się na chemioterapię. Od jakiegoś czasu możemy zobaczyć wyniszczające efekty leczenia. Aktorka straciła na wadze, wypadły jej włosy a także bardzo zmizerniała.

Nie poddaje się jednak. Na kolejnych fotkach z leczenia widzimy, że uśmiech nie schodzi jej z ust. Ostatnio na profilu Shannen Doherty pojawiło się nagranie z chemioterapii. Widzimy na nim, jak pielęgniarka wbija strzykawkę w pierś artystki i powoli aplikuje chemię do jej organizmu. - Dzień chemii. Jestem szczęśliwa, że mam tak wspaniały zespół! - pisze pod filmem aktorka. Dziękuje lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nią zajmują. - Nie lubię chemii ani igieł w klatce piersiowej, ale przynajmniej z tą ekipą nie jest to takie straszne - pisze Shannen Doherty. Mamy nadzieję, że niebawem chemioterapia zwalczy nowotwór i aktorka wróci do zdrowia.

Zobacz: Shannen Doherty dzięki rakowi bardziej pokochała męża!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: