ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Sharon Stone pozuje w bikini! Zobacz ciało seksownej 58-latki!

Sharon Stone pozuje w bikini! Zobacz ciało seksownej 58-latki!

02.08.2016, godz. 11:14
Sharon Stone straciła pracę za uczciwość
Sharon Stone choruje na cukrzycę typu 1. Codziennie przyjmuje zastrzyki z insuliny. foto:

Piekna Sharon Stone od dawna rozbudza męską wyobraźnię. Zaczęło sie chyba od słynnej sceny przesłuchania w filmie "Nagi instynkt". Mimo, że od premieru filmu minęło ponad 20 lat, aktorka ciągle kusi swoim zmysłowym ciałem. Niedawno pochwaliła sie fotką w bikini!

Lata lecą, ale Sharon Stone zdaje się być odporna na ząb czasu. 58-letnia aktorka pokazała zdjęcie na swoim Instagramie. - Ale dziś gorąco! - napisała pod kuszącą fotką. Co na niej widzimy? Sharon wychodzi z basenu w samym bikini! Tego ciała pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka! Fani nie kryją oczarowania wdziękami Stone. - Seksi jak zawsze - zachwyca się jeden. - Wyglądasz jak nastolatka - zachwyca się inny. - Marzenie wielu mężczyzn, jak zwykle - duma kolejny. - MILF!! - czytamy.

Oczywiście Sharon Stone nie można odmówić urody i pięknego ciała, ale w wyobraźni mężczyzn wyryła się jako symbol seksu dzięki sławnej scenie z "Nagiego instynktu". Podczas przesłuchania kusi bowiem głównego bohatera, granego przez Michaela Douglasa, zalotnie przekładając nogę na nogę, na ułamek sekundy pokazując intymne miejsca. Pamiętacie?

Jak Wam się podoba Sharon? Wasze żony też tak prezentują się na basenie?

Zobacz: Ujawniono nagie zdjęcia Melanii Trump! Rozbierała się we francuskim magazynie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: