ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Siostra Kim Kardashian spotyka się ze znanym raperem! Którym?

Siostra Kim Kardashian spotyka się ze znanym raperem! Którym?

11.08.2016, godz. 08:28
Kendall Jenner NAJSEKSOWNIEJSZĄ kobietą według Teen Choice Awards 2016. Zobacz jej styl!
foto: EAST NEWS

Plotki o tym, że Kendall Jenner i Asap są parą pojawiały się już w lipcu! Zastanawiano się wtedy, jak poradzi sobie z tym Kylie Jenner, która też umawiała się z raperem...

Kendall Jenner i A$AP Rocky mieli spotkać się 23 lipca i imprezować do białego rana w Nowym Jorku. Oczywiście razem, a ich zachowanie wskazywało na to, że coś ich łączy... Już wtedy media dywagowały, jak takiego newsa przyjmie Kylie Jenner, która też umawiała się z młodym raperem. Jak podaje Us Weekly, Kendall Jenner i A$AP Rocky cały czas randkują i wyglądają na bardzo zaangażowanych w tę znajomość. Podobno Kendall odważyła się i przyprowadziła ukochanego nawet na imprezę urodzinową do Kylie Jenner. Niestety reakcja solenizantki nie jest znana, wiadomo jedynie, że nie wyrzuciła rapera z imprezy.

Jednak sceptycy są zgodni. Tym, co może łączyć Kendall Jenner i A$AP Rocky'ego jest moda. Okazuje się, że A$AP Rocky uwielbia rozmawiać o modzie, a Kendall jest w końcu modelką... To się nazywa wspólna pasja! Zobaczcie, jak wygląda ukochany modelki.

Zobacz: Były mąż Kozidrak nie próżnuje po rozwodzie!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: