ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy SIOSTRY GRYCAN u Wojewódzkiego - DLACZEGO matka je promuje

SIOSTRY GRYCAN u Wojewódzkiego - DLACZEGO matka je promuje

27.03.2012, godz. 21:48
Marta Grycan, Wiktoria Grycan
Marta Grycan, Wiktoria Grycan foto: AKPA

Marta Grycan ostatnio intensywnie promuje siebie i swoje córki. Celebrytka chwali Wiktorię i Weronikę za liczne talenty i najwyraźniej chciałaby, żeby chociaż jedna z nich zaistniała w show-biznesie.

Marta Grycan i jej córki, Wiktoria i Weronika, nie opuszczają żadnej wielkiej imprezy czy gali. Grycanki brylują wśród gwiazd, czasem nawet wzbudzając większe zainteresowanie lub sensację niż niejedna aktorka czy modelka. Wygląda na to, że Marta Grycan pragnie, by jej córki zostały zauważone w branży.

Jak informuje portal Pomponik, Marta chwaliła się ostatnio talentami swoich córek. Ponoć Weronika pięknie tańczy i ma niesamowity talent komediowy. Oczywiście 18-latka marzy, by zostać aktorką. Z kolei jej młodsza siostra, 16-letnia Wiktoria, pragnie być modelką. Okazuje się, że nawet już próbuje swoich sił w tym kierunku, a mama dba, by zawsze pamiętała o zasadach wpajanych jej w domu. Jednocześnie Wiktoria może liczyć na wsparcie mamy, która uważa, że córka ma wszystko, co trzeba - urodę i dobry wzrost.

A skoro Weronika świetnie tańczy, to być może pochwali się swoimi umiejętnościami w znanym show stacji TVN "Taniec z Gwiazdami"? Po udziale z pewnością miałaby szansę wystąpić w jednym z seriali stacji.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: