ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Skald się ożenił! Ach, co to był za ślub

Skald się ożenił! Ach, co to był za ślub

22.09.2016, godz. 05:00
Andrzej Zieliński, Jacek Zieliński - zespół Skaldowie
Andrzej Zieliński - zespół Skaldowie foto: AKPA

Oto dowód, że miłość i szczęście można znaleźć bez względu na wiek. Słynny Skald właśnie się ożenił! Andrzej Zieliński (72 l.) stanął na ślubnym kobiercu w swoim rodzinnym Krakowie. Jego wybranką jest Marta Chojecka. Później razem z rodziną i przyjaciółmi młoda para bawiła się do białego rana. Oczywiście przy muzyce Skaldów.

Szczere uśmiechy, ciągle zakochane oczy i młody duch - na pana Andrzeja i jego wybrankę aż miło patrzeć. W weekend w Dworku Białoprądnickim w Krakowie odbył się ślub legendarnego muzyka i jego ukochanej Marty. Para jest ze sobą już od 20 lat!

W pewnym momencie imprezy pan Andrzej razem z bratem Jackiem (70 l.), wokalistą zespołu, wskoczyli na scenę i zagrali dla gości swoje największe przeboje, jak "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" czy "Prześliczna wiolonczelistka". Wesele, choć skromne, trwało do rana. Bo w Skaldach, mimo wieku, wciąż jest rock'n'rollowy duch.

Patrząc na pana młodego, aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu walczył o życie po poważnym wypadku samochodowym. Jak jednak widać, miłość miała na niego zbawienny wpływ...

ZOBACZ: Joanna Krupa i Romain Zago - tak wyglądał ich weselny taniec?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: