ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy SKANDAL! Dariusz K. ciągle wolny! [ZDJĘCIA]

SKANDAL! Dariusz K. ciągle wolny! [ZDJĘCIA]

04.07.2017, godz. 02:00
DARIUSZ K. WYPOCZYWA NAD JEZIOREM_1PUBL
DARIUSZ K. WYPOCZYWA NAD JEZIOREM foto:

To woła o pomstę do nieba! Dariusz K. (41 l.) od kilku dni powinien odsiadywać 6-letni wyrok, a tymczasem wciąż jest na wolności. Trzy lata temu po użyciu narkotyków zabił samochodem przechodzącą na pasach i na zielonym świetle kobietę i nadal nie trafił do więzienia! Przez najbliższy miesiąc to się nie zmieni. Do sądu wpłynął bowiem wniosek obrońcy skazanego o wstrzymanie wykonania kary. Sąd na to zezwolił.

W połowie kwietnia były mąż Edyty Górniak (44 l.) został skazany na 6 lat więzienia za śmiertelne potrącenie 63-letniej Ewy J. Nie było go jednak na ogłoszeniu wyroku. Od połowy listopada 2016 r. muzyk cieszy się bowiem wolnością dzięki wpłaceniu 400 tys. zł kaucji. Zgodnie z postanowieniem sądu jego "wakacje" miały się jednak skończyć 30 czerwca o godz. 10. Tego dnia miał stawić się w więzieniu. Tak się jednak nie stało! On nadal jest wolny!

"Do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa wpłynął wniosek obrońcy skazanego o wstrzymanie wykonania kary pozbawienia wolności oraz wniosek o odroczenie wykonania kary. Postanowieniem z 13 czerwca 2017 roku Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa XII Wydział Wykonywania Orzeczeń uwzględnił wniosek obrońcy skazanego i wstrzymał wykonanie kary pozbawienia wolności orzeczonej wobec Dariusza K. do czasu prawomocnego zakończenia postępowania" - czytamy w piśmie przesłanym do naszej redakcji z Sądu Okręgowego w Warszawie.

Jaki powód obrońcy Dariusza K. wskazali we wniosku o odroczenie wykonania kary? To tajemnica.

- Dotyczy obszaru danych wrażliwych, dlatego nie podajemy szczegółowej argumentacji obrony. Samo wstrzymanie wykonania kary wynika ze skierowania wniosku o odroczenie wykonania kary na termin posiedzenia w dniu 8 sierpnia 2017 r. - poinformowała nas Anna Ptaszek, rzecznik prasowy ds. karnych warszawskiego sądu.

Dla skazanego oznacza to kolejny miesiąc na wolności!

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek oszukana przez fankę? Poszło o 3 tysiące złotych

Źródło: NOWA TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: