ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ślub Agnieszki Popielewicz: Maciej Dowbor ŚPIEWAŁ PSALM

Ślub Agnieszki Popielewicz: Maciej Dowbor ŚPIEWAŁ PSALM

09.08.2011, godz. 11:26
Dorota Gardias
Dorota Gardias foto: AKPA

Na ślubie Agnieszki Popielewicz i Macieja Wita pojawiły się największe gwiazdy Polsatu. W podwójnej roli zaprezentował się Maciej Dowbor. Prezenter był nie tylko gościem. Zaśpiewał również psalm podczas mszy.

Plotek.pl dotarł do kilku szczegółów ślubu i wesela Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita. Jak się okazuje, jednym z najważniejszych gości był Maciej Dowbor. Podczas mszy w kościele pw. Matki Boskiej Miłosiernej w Białej Rawskiej pod Warszawą prezenter Polsatu zaśpiewał psalm. Troszczył się również o pozostałych gości.

- Psalm w kościele śpiewał... wzruszony Maciej Dowbor, który pełnił niemal rolę wodzireja. Bardzo troskliwie opiekował się gośćmi - zdradził serwisowi jeden z gości.

Jak twierdzi informator serwisu Plotek.pl, wesele było świetną imprezą. Odbyło się w hotelu Ossa w Białej Rawskiej, a dokładnie w jego ogrodzie. Pełno było hortensji i świecących balonów. Jeśli chodzi o kuchnię, podano m.in. rosół, makarony, ryby, pasty, pasztety, kozi ser i podobno fantastyczny tort. "Do picia najlepsze wino i wódka. Wszystko na najwyższym poziomie" - czytamy.

Nauka salsy na weselu

Państwo Młodzi zadbali też o dodatkowe atrakcje. Goście mogli nauczyć się salsy, a życzenia od pracowników Polsatu zostały puszczone na telebimie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: