ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka w Wenecji

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka w Wenecji

27.08.2016, godz. 05:00
AGNIESZKA SZULIM, PIOTR STARAK
AGNIESZKA SZULIM, PIOTR STARAK foto:

No i stało się! Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (34 l.) odlecieli wczoraj do Włoch. Właśnie dzisiaj, w sobotę, biorą ślub w historycznej Wenecji. Całą wyprawę trzymano do końca w tajemnicy.

Takiego poruszenia na warszawskim lotnisku Okęcie dawno nie było. Od południa zbierali się tam goście weselni, dla których rodzina Staraków wynajęła specjalny samolot. Jak się okazuje, wybrali niecodzienne, ale jakże dopasowane do tej okazji miejsce - miasto na wodzie, czyli Wenecję. Wiele osób zastanawiało się, czy zdecydują się na swoją posiadłość na Mazurach, czy też miasto miłości - Paryż. Ostatecznie wybór padł na Włochy.

Do Wenecji wyleciały dwa samoloty. W jednym goście weselni i obsługa uroczystości. W drugim, prywatnym samolocie państwa Niemczyckich poleciała para młoda i najważniejsi goście. Pamiętać trzeba, że rodzina Staraków należy do jednych z najbogatszych w Polsce, a ich majątek szacuje się na 3,5 mld zł. W sumie zaplanowano imprezę na blisko 300 osób. Wśród gości mają być Robert Lewandowski (28 l.) z żoną Anią (28 l.) oraz Edward Miszczak (61 l.), szef TVN. Świadkową została Monika Zagajska, znana bizneswomen z branży perfumiarskiej. Od tygodni szlifowała swoje wystąpienie.

Sama ceremonia odbędzie się w najstarszej i najpopularniejszej dzielnicy Wenecji - San Marco. Udzielać ślubu będzie specjalnie nominowany urzędnik z Polski. Zaplanowano przejażdżkę gondolami po Canale Grande. Wszystko ma być jak w bajce. Panna młoda będzie w sukni Bizzu wartej ponad 10 tys. zł.

Szacuje się, że na imprezę wydano ponad 1,5 mln zł. Organizacją ślubu zajęła się osobiście teściowa Agnieszki - Anna Woźniak-Starak, właścicielka m.in. ekskluzywnej restauracji Belvedere w Warszawie.

Szulim i Woźniak-Starak poznali się w 2014 r. Rok później na gali TVN milioner oświadczył się swojej ukochanej. Gwiazda telewizji oświadczyny przyjęła i narzeczeni zaplanowali ślub. Data była kilka razy przekładana, aż wreszcie się udało.

Państwu młodym życzymy słodkiego, miłego życia!

Zobacz: Ślub Szulim i Staraka coraz bliżej? Prezenterka wymijająco: "Wyjeżdżam na Kaszuby"

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: