ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ślub od pierwszego wejrzenia. Czemu przesunięto emisję programu? "Mieliśmy kłopoty prawne"

Ślub od pierwszego wejrzenia. Czemu przesunięto emisję programu? "Mieliśmy kłopoty prawne"

05.09.2016, godz. 11:28
Ślub od pierwszego wejrzenia
foto: TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy program TVN. Show wywołał kontrowersje jeszcze przed emisją. Z tego powodu przesunięto jego premierę z początku września prawdopodobnie na październik. Co było powodem tej decyzji?

Dziś miała się odbyć premiera nowego programu stacji TVN. Niestety nic z tego! Mowa o Ślubie od pierwszego wejrzenia. Uczestnicy programu zostali połączeni w pary przez ekspertów. Poznawali się dopiero na ślubnym kobiercu. W kilka minut mieli podjąć ważną decyzję - wezmą ślub z całkowicie obcą osobą, czy nie. Program wywołał wiele emocji, zanim się w ogóle zaczął. Ostatnio informowaliśmy, że premiera show zostanie przesunięta.

Na temat programu wypowiedział się Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. - Trochę mamy z tym programem kłopotów i nie wystartuje z reszta ramówki - przyznał Miszczak w Dzień Dobry TVN. - Jakie to problemy? - Prawne były największe. Jeszcze nie sprzyjała nam sytuacja, że tam Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozesłało jakiś okólnik, w sprawie tego, żeby nie dawać ślubów cywilnych w różnych urzędach. Na szczęście znaleźliśmy odważnych uczestników, którzy zdecydowali się na ten ślub - dodaje.

 

Niestety nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera programu. Mamy nadzieję, że już w przyszłym miesiącu zobaczymy ten niezwykły eksperyment.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Kim jest ekspert Bogusław Pawłowski?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: