ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ślub Rozenek i Majdana: Śmiali się, gdy przysięgali sobie wierność

Ślub Rozenek i Majdana: Śmiali się, gdy przysięgali sobie wierność

12.09.2016, godz. 02:00
ŚLUB RADOSŁAWA MAJDANA I MAŁGORZATY ROZENEK_1PUBL
ŚLUB RADOSŁAWA MAJDANA I MAŁGORZATY ROZENEK foto:

Ten ślub wyglądał jak wielka impreza dla Warszawki, z tą tylko różnicą, że nie było czerwonego dywanu i ścianki. Na ślubie Małgorzaty Rozenek (38 l.) i Radosława Majdana (44 l.) zjawiła się cała rzesza krajowych celebrytów. Były chwile, kiedy można było boki zrywać...

Ten dzień na pewno na długo zostanie w pamięci Małgosi i Radka. Para przysięgła sobie miłość i wierność w sobotę w podwarszawskim Konstancinie. Ceremonia nie przypominała tradycyjnej ślubnej uroczystości. Już podczas składania sobie przysięgi zakochani mocno sobie żartowali, a cała sala reagowała salwami śmiechu.

Wśród szacownych gości podziwiać można było niemal całą warszawską śmietankę towarzyszką. Zjawili się Hanna Lis (46 l.) z Łukaszem Jemiołem (34 l.), Ewa Chodakowska (34 l.), Ewa Minge (48 l.), Rinke Rooyens (47 l.) oraz pracodawca panny młodej Edward Miszczak (61 l.) z TVN.

Wszyscy się lansowali jak na imprezie promocyjnej. Robiono sobie zdjęcia, tzw. selfie. Ba, były nawet relacje na żywo na profilach portali społecznościowych.

Wszystko było na bogato. Goście raczyli się drogim szampanem i kawiorem. Impreza trwała do białego rana.

Zobacz: OTO sukienka Rozenek. Żona Majdana jak księżniczka z bajki ZDJĘCIA

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: