ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ślub Rozenek i Majdana tylko za 100 tys. zł [ZDJĘCIA]

Ślub Rozenek i Majdana tylko za 100 tys. zł [ZDJĘCIA]

10.09.2016, godz. 02:05
MAŁGORZATA ROZENEK I RADOSŁAW MAJDAN - ŚLUB ZA JEDYNE 100 TYSIĘCY.
foto: PAPS / AKPA / PAPARATY / ARCHIWUM

To już pewne. Małgosia Rozenek (38 l.) i Radek Majdan (44 l.) nie przebiją ślubu Agnieszki Szulim (38 l.) i Piotra Woźniak-Staraka (36 l.). Para planuje pobrać się willi pod Warszawą. A na ślub wyda tylko 100 tys. zł.

To miał być ślub roku. Owiany tajemnicą, skromny, ale z przytupem. Okazuje się jednak, że Małgosia Rozenek i Radosław Majdan nie przebiją swoją uroczystością ślubów innych polskich par. Zakochani postanowili pobrać się w romantycznej willi w podwarszawskim Konstancinie. Całość będzie bardzo skromna, królować będą biel i jasne kwiaty. Tradycyjne "tak" para zamierza powiedzieć pod gołym niebem. Na szczęście pogoda będzie sprzyjała, bo na sobotę zapowiadają upały. Goście będą się bawić pod altankami.

W menu będzie dużo polskich i tradycyjnych dań, jak devolay, pieczone ryby, ziemniaki, rosół oraz tzw. stół wiejski. Nie zabraknie także ekskluzywnych potraw, jak pieczona kaczka, koreczki z wędzonym łososiem czy krewetki z awokado.

Jak udało nam się dowiedzieć, goście liczyli na weselny tort od Magdy Gessler, niestety, ten okazał się za drogi i para wybrała śmietankowy z marakują z jednej ze znanych cukierni.

Gościom przygrywać będzie orkiestra na żywo na zmianę z didżejem.

Wśród słynnych gości pojawią się Tomasz Iwan (45 l.), Hanna Lis (46 l.), Łukasz Jemioł (34 l.), Piotr Świerczewski (44 l.), zaproszeni zostali także Edward Miszczak (61 l.) i Piotr Kraśko (45 l.) z żoną Karoliną.

Małgosia będzie miała aż trzy suknie ślubne. Tę właściwą uszyła jej Ewa Minge (48 l.). Małgosia cały czas jednak utrzymuje, że to będzie skromna uroczystość, a całość imprezy będzie pilnie strzeżona przez grupkę ochroniarzy.

To już kolejny ślub tej sympatycznej pary. Poprzednim mężem panny młodej był aktor Jacek Rozenek (47 l.). Pan młody ślubował już miłość Sylwii Majdan (41 l.) i Dodzie (32 l.).

Trzymamy kciuki i młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze.

ZOBACZ: Ostatnie chwile Rozenek razem przed ślubem

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: