ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ślub Rozenek. Małgosia będzie miała kilka sukien ślubnych?

Ślub Rozenek. Małgosia będzie miała kilka sukien ślubnych?

23.08.2016, godz. 10:49
Źródło: Paulina Koziejowska

Na ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana czeka cała Polska. Już niedługo para celebrytów będzie mężem i żoną. Póki co, utrzymują wszystko w tajemnicy. Wiadomo, że mają już obrączki i kreacje na ten ważny dzień. Smokingów i sukienek jest całe mnóstwo! Które wybiorą?

O ślubie Małgorzaty Rozenek z Radkiem Majdanem mówi się już od dawna. Wszyscy czekają na to wiekopomne wydarzenie. Sami zainteresowani nie chcą zdradzać szczegółów. Paulina Koziejowska tv.se.pl spotkała uroczą parę na prezentacji show Azja Express. Próbowała wypytać ich o ceremonię. Rozenek i Majdan byli jednak nie ugięci. Zdradzili tylko, że mają już obrączki i kreacje na ślub.

Ile będzie sukien? - Jeszcze nie wiadomo. Szyje się pare. Zobaczymy ostatecznie jak to będzie wyglądało - mówi nam Rozenek. - Ja, tak jak mówił Radosław, jestem zmienna, więc jednego dnia chcę być bardziej romantyczna, drugiego bardziej rozważna, trzeciego drapieżna i tak naprawdę nie wiem w końcu jaki będę miała humor w dniu wybicia godziny zero - żali się Małgosia.

Zobacz: Majdan w podróż poślubną zabierze Rozenek do Wietnamu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: