ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ślub Szulim z Woźniak-Starakiem - na co przeznaczyli pieniądze z wesela?

Ślub Szulim z Woźniak-Starakiem - na co przeznaczyli pieniądze z wesela?

07.11.2016, godz. 10:37
Ślub Szulim i Staraka
foto: Fotomontaż SE.pl

Ślub Agnieszki Szulim z Piotrem Woźniak-Starakiem był jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku w polskim show-biznesie. Dopiero teraz ujawniono, ile pieniędzy para zebrała podczas hucznego wesela w Wenencji. Ta suma zaskakuje!

Ślub Anieszki Szulim z Piotrem Woźniak-Starakiem był jednym z największych wydarzeń tego roku (nie licząć ślubu Rozenek z Majdanem). Na uroczystości Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka bawili się nie tylko bogacze (głównie ze strony pana młodego), ale także grupa rodzimych celebrytów. Dopiero teraz ujawniono, ile pieniędzy od gości weselnych otrzymała Szulim i Woźniak-Starak. Jak donosi magazyn Party, para dostała prawie 80 tysięcy złotych. Cała ta kwota została przeznaczona na cele charytatywne. Jakie?

- Dzięki temu pomogliśmy m.in. choremu chłopcu i Fundacji "Viva! Akcja dla zwierząt", koordynującej projekt Adopciaki.pl, którego jestem ambasadorką. To program, który pomaga psom ze schronisk znaleźć nowy dom - tłumaczy na łamach "Party" Agnieszka Woźniak-Starak.

Prezenterka dodała, że to nie koniec jej pomocy dla potrzebujących. Już niedługo gwiazda TVN przekaże na aukcję jedną z czterech sukni ślubnych. Zdobyte w ten sposób pieniądze również przeznaczy na pomoc zwierzakom biorących udział w akcji Adopciaki.pl.

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak chce mieć dziecko? Musi zmienić przyzwyczajenia! [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: