ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy "Sługi boże". Nowy film z Małgorzatą Foremniak. Zobacz zwiastun!

"Sługi boże". Nowy film z Małgorzatą Foremniak. Zobacz zwiastun!

01.09.2016, godz. 12:41
Sługi boże, Małgorzata Foremniak
foto: YouTube

Już 16. września do kin wejdzie film Mariusza Gawrysia "Sługi boże" z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. Premiera kryminału odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Zobacz zwiastun filmu z nową piosenką Fisza Emade Tworzywo "Biegnij dalej sam".

Bartłomiej Topa w filmie "Sługi boże" wcieli się w postać komisarza Warskiego, który prowadzi śledztwo w sprawie samobójczej śmierci młodej Niemki. Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) - niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że jego nowa partnerka przyjechała do Wrocławia, by prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się, że do miasta przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku dr.Kuntz

W filmie zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, która zagra Joannę Stanisz. Ze zwiastuna wiemy, że między nią, a komisarzem Warskim narodzi się uczucie. Jaką rolę odegra w śledztwie?

Zobacz: NAGI Kuba Wojewódzki pokazuje mieszkanie i zaprasza na swój program! [WIDEO]

- To historia kryminalna. Mamy dwójkę bohaterów i śledztwo, którego ważnym elementem są służby specjalne, Bank Watykański i tajemnicze morderstwa kobiet. Bohaterowie, próbują rozwikłać zagadkę, dotykają bolesnych tajemnic swojego życia - mówi Mariusz Gawryś, reżyser i współautor scenariusza.

Kryminał trafi do kin już 16. września, a więc tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach Konkursu Głównego. A wraz z drugim zwiastunem filmu premierę ma piosenka Fisza Emade Tworzywo "Biegnij dalej sam".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: