ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Śmierć Prince'a - NOWE FAKTY! W domu muzyka znaleziono leki mocniejsze od heroiny!

Śmierć Prince'a - NOWE FAKTY! W domu muzyka znaleziono leki mocniejsze od heroiny!

23.08.2016, godz. 09:12
PRINCE PRZEDAWKOWAŁ W WINDZIE
PRINCE PRZEDAWKOWAŁ W WINDZIE foto:

Tajemnicza śmierć Prince'a wprawiła w żałobę wielu melomanów. Choć od tego smutnego dnia minęło już kilka miesięcy, ciągle są pewne niejasności. Na temat zgonu króla popu wymyślono już wiele teorii. Ostatnio pojawiła się nowa. Czy w końcu sprawa śmierci Prince;a zostanie rozstrzygnięta?

Nowe fakty w sprawie śmierci Prince'a! Okazuje się, że leki, które brał przed zgonem muzyk, zostały sprzedane w fałszywych opakowaniach! Eksperci zabezpieczyli w domu Prince'a środki 50 razy mocniejsze niż heroina. W domu gwiazdora znaleziono opakowania po hydrokodonie, leku przypominającym w działaniu morfinę. Jednak w ciele Prince'a wykryto fentanyl, najsilniejszy środek przeciwbólowy na rynku. To on doprowadził do śmierci muzyka.

Jedna z lokalnych amerykańskich gazet, która ujawniła nowe doniesienia pisze, że hydrokodon znaleziony u Prince'a był tak naprawdę fentanylem. Nie wiadomo, czy leki zostały przypadkowo źle oznaczone jeszcze na etapie produkcji, czy może muzyk wiedział, co przyjmuje i kupił je na czarnym rynku. Fentanyl  jest przepisywany pacjentom chorym na raka, by złagodzić ból oraz osobom umierającym.

Zobacz: Żona Borata zagra Prince’a?! Szokujące marzenie aktorki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: