ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Sondaż dla Se.pl: Tych gwiazd nie chcą już oglądać Polacy

Sondaż dla Se.pl: Tych gwiazd nie chcą już oglądać Polacy

10.02.2016, godz. 16:49
Źródło: Paulina Koziejowska

Badania* nie kłamią. Kuba Wojewódzki (53 l.) i Jarosław Kuźniar (38 l.) drażnią Polaków, do tego stopnia, że nie chcą ich oglądać w telewizji. Co ciekawe, tuż za dwoma panami znalazła się Kasia Cichopek (34 l.), aktorka, która jeszcze niedawno wygrywała plebiscyty na najfajniejszą i najbardziej pożądaną osobę z naszego show-biznesu.

Najnowszy sondaż IBS Pollster wykonany na zlecenie Se.pl ukazuje preferencje polskich telewidzów. Na pytanie „Kto najbardziej Cię wkurza i powinien zniknąć z telewizji” aż 30 procent badanych wybrało kontrowersyjnego showmana Kubę Wojewódzkiego. Od 2002 roku gości on na ekranach prowadząc swoje autorskie programy. I choć co roku traci widzów, ciągle ma swoją nieco ponad milionową rzeszę fanów.

Kolejnym nielubianym przez widzów showmanem jest Jarosław Kuźniar, również z TVN. Wskazało go 18 badanych.

Pierwszą trójkę zamyka Kasia Cichopek. To gwiazda „M jak miłość”, która szczyt swojej popularności przeżywała blisko 10 lat temu.

- Takie wyniki sondażu w ogóle mnie nie dziwią. Nie lubimy tych osób, bo dostarczają najwięcej emocji zarówno negatywnych, jak i pozytywnych. Dlatego jedni ich nie znoszą, a inni za te kontrowersje lubią. Wielu z nas denerwuje się na ich widok, ale o to właśnie chodzi w telewizji – komentuje dla nas medioznawca, Wojciech Szalkiewicz (50 l.).

Zobacz: Sondaż dla SE.pl: Polacy o Smoleńsku "To nie był zamach"

*ankietowani mieli możliwość wielokrotnego wyboru

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: