ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Spadkobiercy powracają z nowym sezonem! Oglądaj ZA DARMO w Internecie

Spadkobiercy powracają z nowym sezonem! Oglądaj ZA DARMO w Internecie

24.11.2016, godz. 09:42
Spadkobiercy
foto: Facebook

Po trzech latach przerwy powracają "Spadkobiercy". Siódmy sezon improwizacji kabaretowej z udziałem polskich gwiazd, będzie dostępny za darmo dla abonamentów korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO oraz telewizji internetowej Ipla.

Po trzech latach na ekrany powraca siódma seria improwizacji kabaretowej z udziałem polskich gwiazd - "Spadkobiercy". 14-odcinkowy sezon, który został nakręcony w klubie Palladium nawiązuje do amerykańskich oper mydlanych. Aktorzy tuż przed wejściem na scenę dostają informację o tematyce odcinka. A to co odgrywają przed widownią jest ich improwizacją.

Użytkownicy telewizji internetowej Ipla i abonentów Cyfrowego Polsatu korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO będą mogli oglądać nowy sezon za darmo. "Spadkobierców" będzie można również zobaczyć na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu. Jak podają wirtualnemedia.pl, prawdopodobnie widowisko trafi na antenę Czwórki. Przypominamy, że początkowe serie można było oglądać w Polsacie, zaś ostatnią w TV4.

Reżyserem i pomysłodawcą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys. W rolach głównych występują m.in. Wojciech Tremiszewski, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Robert Górski, Wojciech Kamiński, Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Janusz Rewers, Marek Grabie, Michał Wójcik, Agnieszka Litwin- Sobańska. W każdym odcinku gościnnie występują gwiazdy polskiego kina lub kabaretu.

Zobacz: Zakościelny zakochany w synku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: