ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Specjalny koncert Stinga w Toruniu!

Specjalny koncert Stinga w Toruniu!

17.11.2016, godz. 10:15
Sting
foto: EAST NEWS

8. grudnia Sting da koncert w Toruniu. Będzie to wyjątkowy występ, gdyż nie będą na niego sprzedawane bilety, a jedynie rozdawane zaproszenia. Zgodnie z życzeniem artysty, mają one trafić do mieszkańców miasta, osób niepełnosprawnych, działaczy i społeczników. Wydarzenie będzie nagrane i zostanie wyemitowane 1. stycznia w TVP 1.

Jeszcze w tym roku Sting zagra W Polsce. 8. grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbędzie się specjalny koncert gwiazdora. Wydarzenie zostanie nagrane i wyemitowane 1. stycznia w TVP 1. Koncert będzie promował nową płytę artysty "57th&9th". Będzie to wyjątkowy występ, gdyż nie będą na niego sprzedawane bilety, a jedynie rozdawane zaproszenia.

Zgodnie z życzeniem artysty mają one trafić do "wyjątkowych ludzi Torunia", osób niepełnosprawnych, działaczy, społeczników. Część wejściówek za pośrednictwem mediów trafi do mieszkańców miasta i regionu, czytamy na Interii.pl.

Stingowi na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara). A jako support wystąpi Anna Maria Jopek. Przypomnijmy, że Sting 27. marca 2017 zagra na warszawskim Torwarze. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Zobacz: Edyta Górniak odwołuje koncerty z powodu stanu zdrowia!

Źródło: Materiały prasowe TLC
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: