ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Śpioszki dla małego Rutkowskiego

Śpioszki dla małego Rutkowskiego

27.08.2013, godz. 02:20
Śpioszki dla Rutkowskiego
foto:

Maja Pilch (28 l.), narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego (53 l.), z niecierpliwością oczekuje świąt Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy ma dać swojemu ukochanemu najwspanialszy prezent - synka. Do roli matki już się przygotowuje i kompletuje ubranka dla małego Krzysia. I jak się okazało, nie są to kamizelki kuloodporne i spodnie wojskowe, ale po prostu słodkie ciuszki...

Promieniejącą ze szczęścia Maję spotkaliśmy w jednym z łódzkich centrów handlowych. Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego wybrała się tam na zakupy, by kupić śpioszki dla synka. Odwiedziła kilka sklepów z odzieżą dla niemowlaków. Uważnie przeglądała wiszące na wieszakach mikroskopijne ubranka. Szczególnie spodobał się jej komplecik z jakże wymownym nadrukiem "mum + dad = me" (mama + tata = ja - przyp. red.).

>>> Super Express przedstawia: Krzysztof Rutkowski Junior

Maja i Krzysztof są parą od ponad roku. Detektyw związał się z nią po rozstaniu z poprzednią partnerką - Luizą, byłą siostrą zakonną, która zrzuciła dla niego habit. Po zakończeniu tamtej znajomości szczęście znalazł w ramionach przepięknej Mai. Kobieta ma już 10-letnią córkę Kaję z poprzedniego związku. Ojcem jest również Rutkowski. Teraz oczekują ich wspólnego potomka. Oboje zdecydowali, że dziecko będzie miało imię po tacie.

Mały Krzyś na świat ma przyjść w grudniu, być może będzie prezentem dla zakochanych pod choinkę. Detektyw zapowiada, że gdy Krzysztof junior dorośnie, przejmie po nim prowadzenie interesów. Czas pokaże, czy będzie równie twardy i bezwzględny w ściganiu złoczyńców jak jego ojciec. Rutkowski senior jest o tym święcie przekonany.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: