ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Stan Borys wynaje: DRĘCZY mnie była żona

Stan Borys wynaje: DRĘCZY mnie była żona

20.07.2016, godz. 02:00
Stan Borys
foto: materiały prasowe

Stan Borys (75 l.) od siedmiu lat układa sobie życie u boku pięknej Ani. Artysta jest szczęśliwy. Wyznał nam jednak swój problem: życie zatruwa mu była żona, która oczernia go w internecie.

Choć od rozwodu Stana i Agaty Pilitowskiej minęło już 15 lat, kobieta do dziś nie ukrywa negatywnych emocji w stosunku do byłego męża. Po latach była żona odpłaca się Stanowi przykrymi komentarzami. "Po co ten stary zgred na zdjęciu? Psuje sprawę" - tak w internecie napisała pani Agata pod jedną z fotografii Stana i jego znajomej. To rozwścieczyło artystę. - Do tej pory znosiłem wiele rzeczy w ciszy. Byłem bardzo dyskretny i delikatny, ale granice zostały przekroczone - mówi nam zdenerwowany artysta.

Wokalista zostawił byłej żonie niemal cały majątek. Wyremontowany dom, w którym zamieszkała razem z trójką swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa, oraz samochód. - Rozstaliśmy się, ponieważ stwierdziłem, że żyłem w bardzo toksycznym związku, który niszczył moją osobowość prywatną i artystyczną. Mój wyjazd był dość gwałtowny i w związku z tym nie było dobrych relacji - wyjaśnia nam Stan.

Co na to była żona? Na razie nie odpowiedziała nam na wysłane pytania.

Zobacz: Maja Bohosiewicz bez makijażu. "Wyglądam jak brzydki chłopiec"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: